Accu voor AS07B32 14.8V 5200mAh - ACER AS07B32 Laptop Batterij

  • AS07B32 laptop accu
    • ACER AS07B32 Laptop Batterij
    • Onze garantie: 100% nieuw + 1 jaar garantie + 30 dagen geld terug + 100% Veilig Winkelen Garantie + Snelle verzending.
    • Neem contact op over dit product
    • Betaalmethoden:
  • ACER AS07B32 Laptop accu
    Accu voor ACER AS07B32,Laptop Batterij 14.8V(not compatible 11.1V) 5200mAh
    Deze accu ACER AS07B32 is door zijn prijs en degelijkheid de beste keus voor uw laptop - Nieuw ACER AS07B32 accu compatibile Acer Aspire 5220, 5310, 5320, 5520, 5520G. Voldoet aan alle veiligheids- en compatibiliteitseisen, voorzien van 1 jaar garantie.

    korting tot 30%

    Prijs:€ 66.13 € 95.13

    Voorraad: Op voorraad !

    • Merk: ACER
    • Type: Li-ion
    • Capaciteit: 5200mAh
    • Voltage: 14.8V(not compatible 11.1V)
    • Productcode: EPCE072
    • Onderdeelnummer (p/n): AS07B31 AS07B32
    • Kleur:
    • Veilig winkelen , snelle levering!
    • 100% van de klanten lof

    Geschikt voor meerdere ACER modellen laptops. Deze AS07B32 laptop accu bevat hoogwaardige lithium-ion cellen en levert 5200mAh en 14.8V(not compatible 11.1V). Net als alle producten is deze accu voorzien van 1 jaar volledige garantie en een dertig dagen niet goed, geld terug regeling.

      Kenmerken van de accu voor ACER AS07B32:

      Alle accu's van accuden.nl zijn voorzien van de moderne Lithium-Ion techniek, onderworpen aan de meest recente en strengste kwaliteitseisen. Dit geldt ook voor de accu voor ACER AS07B32. Met een capaciteit van 5200mAh kun je weer ruime tijd mobiel werken op je laptop.

      ACER AS07B32 Accu Technische Specificaties:

    • Merk: ACER
    • Kleur : Donkergrijs
    • Type: Li-ion
    • Capaciteit: 5200mAh
    • Voltage: 14.8V(not compatible 11.1V)
    • Garantie: 12 maanden
    • Productcode: EPCE072
    • Onderdeelnummer (p/n): AS07B31 AS07B32
    • Afmetingen: 8.42" x 2.69" x 0.79"
    • Compatible: 100% compatible met je Acer Aspire 5220, 5310, 5320, 5520, 5520G laptop.
    • Hoogkwaliteits ACER AS07B32 Li-Ion Batterij. Alleen de batterijcellen van hoogste kwaliteit worden in onze CE goedgekeurde batterijen gebruikt, en onze ingespannene controle garandeert u gemoedsrust als u een van onze batterijen koopt.

      Dit product is geschikt voor:


        Aspire 5220 Serie
        Aspire 5220
        Aspire 5220G

        Acer Aspire 5310 Serie
        Aspire 5310
        Aspire 5310G
        Aspire 5315
        Aspire 5315G

        Acer Aspire 5320 Serie
        Aspire 5320
        Aspire 5320G

        Acer Aspire 5520 Serie
        Aspire 5520
        Aspire 5520G,
        Aspire 5520-6A2G12Mi,
        Aspire 5520G-402G25Mi,
        Aspire 5520-5A2G16

        ACER Aspire 5710 Serie
        Aspire 5710
        Aspire 5710G

        ACER Aspire 5720 Serie
        Aspire 5720
        Aspire 5720G

        ACER Aspire 5720Z Serie
        Aspire 5720Z
        Aspire 5720ZG

        Acer Aspire 5910 Serie
        Aspire 5910
        Aspire 5910G

        Acer Aspire 5920 Serie
        Aspire 5920
        Aspire 5920-1A2G16Mi
        Aspire 5920-302G12Mi
        Aspire 5920-302G16MN
        Aspire 5920-3A2G16Mi
        Aspire 5920-6582
        Aspire 5920-6661
        Aspire 5920G,
        Aspire 5920-6661,
        Aspire 5920-6582,
        Aspire 5920G-302G25,
        Aspire 5920G-302G20N,
        Aspire 5920G-602G25Mn,
        Aspire 5920G-602G20HN,
        Aspire 5920G-702G25Hn,
        Aspire 5920G-602G16Mn,
        Aspire 5920G-102G16,
        Aspire 5920G-302G20H,
        Aspire 5920G-3A2G25Mn,
        Aspire 5920G-302G25Mn,
        Aspire 5920G-302G16MN,
        Aspire 5920-1A2G16Mi,
        Aspire 5920-3A2G16Mi,
        Aspire 5920-302G12Mi,
        Aspire 5920G-302G25Hn,
        Aspire 5920G-302G25Hi,
        Aspire 5920-302G16MN

        Acer Aspire 6920 Serie
        Aspire 6920-6422,
        Aspire 6920-6428,
        Aspire 6920-6610,
        Aspire 6920-6621,
        Aspire 6920-6731,
        Aspire 6920-6864
        Aspire 6920G
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-832G25Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn

        Acer Aspire 7320 serie
        Aspire 7320
        Aspire 7320G

        Acer Aspire 7520 serie
        Aspire 7520
        Aspire 7520-5115,
        Aspire 7520-5618,
        Aspire 7520-5823,
        Aspire 7520-6A1G08Mi
        Aspire 7520G
        Aspire 7520G-502G25Mi,
        Aspire 7520G-502G32Mi

        Acer Aspire 7520Z serie
        Aspire 7520Z
        Aspire 7520ZG

        Acer Aspire 7720 Serie
        Aspire 7720
        Aspire 7720-1A2G16Mi,
        Aspire 7720-3A2G12Mi
        Aspire 7720G
        Aspire 7720G-1A2G16Mi,
        Aspire 7720G-1A2G24Mi,
        Aspire 7720G-302G25Mi,
        Aspire 7720G-302G25Mn,
        Aspire 7720G-302G32Hi,
        Aspire 7720G-3A2G32Mi,
        Aspire 7720G-5A2G16Mi,
        Aspire 7720G-602G50Mn,
        Aspire 7720G-603G50Hn,
        Aspire 7720G-702G50Hn

        Acer Aspire 7720Z Serie
        Aspire 7720Z
        Aspire 7720Z-1A2G16Mi,
        Aspire 7720ZG
        Aspire 7720ZG-3A1G16Mi

        Acer Aspire 8920 Serie
        Aspire 8920
        Aspire 8920-6030,
        Aspire 8920-6048,
        Aspire 8920-6671
        Aspire 8920G
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-932G32Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn

    Kwaliteit en veiligheid:

    Deze ACER AS07B32 laptop accu (5200mAh) bevat hoogwaardige technische onderdelen en is getest volgens de strenge CE veiligheidsnormen. De AS07B32 accu is voorzien van een chip die overbelading en kortsluiting voorkomt. Daarnaast wordt de AS07B32 accu gemaakt van hoogwaardige cellen die geen last hebben van het 'geheugen-effect'.

    Label:Holland 14.8V(not compatible 11.1V) ACER AS07B32 laptop accu,AS07B32 Batterij,5200mAh,ACER Accu,Acer Aspire 5220, 5310, 5320, 5520, 5520G

    ACER AS07B32 laptop accu Onderhoud Tips:

    - Oplaadbare batterijen zal snel slijten, wanneer ze worden alleen in rekening gebracht voor een korte periode van tijd. Als de laptop niet in gebruik is, zoals voor het slapen gaan, steek de stekker in een stopcontact en laat het op te laden totdat de batterij vol is.

    - Wanneer u voor het eerst een laptop of een elektronisch apparaat dat moet worden opgeladen voordat u deze kunt gebruiken kopen , altijd opladen op volle capaciteit. Een laptop zal werken met slechts een klein beetje van de macht, maar als het niet volledig is veelvuldig wordt toegepast, het zal beginnen om zijn vermogen om een lading vast te houden te verliezen.

    - De meeste laptop gebruikers zullen de stekker in het netsnoer zelfs wanneer de ACER AS07B32 Laptop batterij is niet laag. Dit is echter ook waardoor de batterij afvoer in kleine stappen. Voordat u de laptop, verwijder de batterij en steek vervolgens de stekker in het stopcontact, zodat de laptop op alleen netstroom. Bewaar de accu op een koele, droge ondergrond en vervang deze wanneer u uitschakelen van de laptop.

    Gerelateerde producten


    Meest Populair


    
    • advent accu
    • apple accu
    • compaq accu
    • dell accu
    • gateway accu
    • ibm accu
    • lg accu
    • msi accu
    • sony accu
    • toshiba accu

    Copyright © 2018 www.accuden.nl , Inc. All rights reserved.

    Veilige betaling