Accu voor AS07BX2 11.1V 4400mAh - ACER AS07BX2 Laptop Batterij

Waarom accuden.nl ?

  • 100% Klanttevredenheid
  • 15+ Jaar ervaring
  • 1.000.000+ klanten
  • 1 jaar garantie, 30 dagen niet goed, geld terug garantie !
  • Hoge kwaliteit, staat garant voor de kwaliteit!
  • Lage Prijzen, Direct Van De Producenten!
  • Veilig en makkelijk betalen
  • Snelle Levering, Met de beste internationale logistieke bedrijven als partner, verzendt aan meer dan 200 landen wereldwijd.
Categorieën

Hot ACER Model

  • AS07BX2 laptop accu
    • U hoeft zich niet te registreren om onze ACER AS07BX2 batterij te kopen!
    • Onze garantie: 100% nieuw + 1 jaar garantie + 30 dagen geld terug + 100% Veilig Winkelen Garantie + Snelle verzending.
    • Neem contact op over dit product
  • Hoog Kwaliteit ACER AS07BX2 Laptop accu Vervangen

    11.1V(not compatible 14.8V) 4400mAh Acer Aspire 7720, 7720G, 7720Z 8920 8920G serie Batterij Kopen U kunt genieten van de beste prijs en een langere levensduur om een gloednieuwe ACER AS07BX2 (11.1V(not compatible 14.8V),4400mAh) accu van hoge kwaliteit in Nederland aan te schaffen. 30 dagen retour en 1 jaar garantie.

    korting tot 30%

    Prijs:€ 61 € 87

    Voorraad: Op voorraad !

    Alle artikelen worden binnen 1 - 2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.

    • Conditie: Nieuw
    • Merk: ACER
    • Type: Li-ion
    • Capaciteit: 4400mAh
    • Voltage: 11.1V(not compatible 14.8V)
    • Productcode: EPCE072_004
    • Onderdeelnummer (p/n): AS07BX1 AS07BX2
    • Kleur:
    • Veiligheid eerst
    • Onze Gloednieuwe vervangend batterijen zijn CE, UL, ROHS, ISO9001/9002 en andere internationale certificeringen gepasseerd.
    • Super lange levensduur van de batterij
    • ACER AS07BX2 Laptop accu kunnen met gemak verschillende scenario's aan: Vrije tijd, kantoor en entertainment. We kennen allemaal uw zorgen en u hoeft zich geen zorgen te maken, Hoogste Kwaliteit ACER AS07BX2 Accu zullen uw zorgen gemakkelijk verlichten.
    Onze garantie

    Geschikt voor meerdere ACER modellen laptops. Deze AS07BX2 laptop accu bevat hoogwaardige lithium-ion cellen en levert 4400mAh en 11.1V(not compatible 14.8V). Net als alle producten is deze accu voorzien van 1 jaar volledige garantie en een dertig dagen niet goed, geld terug regeling.

      Kenmerken van de accu voor ACER AS07BX2:

      Alle accu's van accuden.nl zijn voorzien van de moderne Lithium-Ion techniek, onderworpen aan de meest recente en strengste kwaliteitseisen. Dit geldt ook voor de accu voor ACER AS07BX2. Met een capaciteit van 4400mAh kun je weer ruime tijd mobiel werken op je laptop.

      ACER AS07BX2 Accu Technische Specificaties:

    • Merk: ACER
    • Kleur : Donkergrijs
    • Type: Li-ion
    • Capaciteit: 4400mAh
    • Voltage: 11.1V(not compatible 14.8V)
    • Garantie: 12 maanden
    • Productcode: EPCE072_004
    • Onderdeelnummer (p/n): AS07BX1 AS07BX2
    • Afmetingen: 8.42" x 2.69" x 0.79"
    • Compatible: 100% compatible met je Acer Aspire 7720, 7720G, 7720Z 8920 8920G serie laptop.
    • Hoogkwaliteits ACER AS07BX2 Li-Ion Batterij. Alleen de batterijcellen van hoogste kwaliteit worden in onze CE goedgekeurde batterijen gebruikt, en onze ingespannene controle garandeert u gemoedsrust als u een van onze batterijen koopt.

      Opmerking:
      Controleer het model en de vorm van uw originele batterij van de ACER AS07BX2 (gebruik Ctrl + F om naar modellen te zoeken). Zorg ervoor dat u de juiste batterij krijgt.

      Dit product is geschikt voor:


        Aspire 5220 Serie
        Aspire 5220
        Aspire 5220G

        Acer Aspire 5310 Serie
        Aspire 5310
        Aspire 5310G
        Aspire 5315
        Aspire 5315G

        Acer Aspire 5320 Serie
        Aspire 5320
        Aspire 5320G

        Acer Aspire 5520 Serie
        Aspire 5520
        Aspire 5520G,
        Aspire 5520-6A2G12Mi,
        Aspire 5520G-402G25Mi,
        Aspire 5520-5A2G16

        ACER Aspire 5710 Serie
        Aspire 5710
        Aspire 5710G

        ACER Aspire 5720 Serie
        Aspire 5720
        Aspire 5720G

        ACER Aspire 5720Z Serie
        Aspire 5720Z
        Aspire 5720ZG

        Acer Aspire 5910 Serie
        Aspire 5910
        Aspire 5910G

        Acer Aspire 5920 Serie
        Aspire 5920
        Aspire 5920-1A2G16Mi
        Aspire 5920-302G12Mi
        Aspire 5920-302G16MN
        Aspire 5920-3A2G16Mi
        Aspire 5920-6582
        Aspire 5920-6661
        Aspire 5920G,
        Aspire 5920-6661,
        Aspire 5920-6582,
        Aspire 5920G-302G25,
        Aspire 5920G-302G20N,
        Aspire 5920G-602G25Mn,
        Aspire 5920G-602G20HN,
        Aspire 5920G-702G25Hn,
        Aspire 5920G-602G16Mn,
        Aspire 5920G-102G16,
        Aspire 5920G-302G20H,
        Aspire 5920G-3A2G25Mn,
        Aspire 5920G-302G25Mn,
        Aspire 5920G-302G16MN,
        Aspire 5920-1A2G16Mi,
        Aspire 5920-3A2G16Mi,
        Aspire 5920-302G12Mi,
        Aspire 5920G-302G25Hn,
        Aspire 5920G-302G25Hi,
        Aspire 5920-302G16MN

        Acer Aspire 6920 Serie
        Aspire 6920-6422,
        Aspire 6920-6428,
        Aspire 6920-6610,
        Aspire 6920-6621,
        Aspire 6920-6731,
        Aspire 6920-6864
        Aspire 6920G
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-832G25Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn

        Acer Aspire 7320 serie
        Aspire 7320
        Aspire 7320G

        Acer Aspire 7520 serie
        Aspire 7520
        Aspire 7520-5115,
        Aspire 7520-5618,
        Aspire 7520-5823,
        Aspire 7520-6A1G08Mi
        Aspire 7520G
        Aspire 7520G-502G25Mi,
        Aspire 7520G-502G32Mi

        Acer Aspire 7520Z serie
        Aspire 7520Z
        Aspire 7520ZG

        Acer Aspire 7720 Serie
        Aspire 7720
        Aspire 7720-1A2G16Mi,
        Aspire 7720-3A2G12Mi
        Aspire 7720G
        Aspire 7720G-1A2G16Mi,
        Aspire 7720G-1A2G24Mi,
        Aspire 7720G-302G25Mi,
        Aspire 7720G-302G25Mn,
        Aspire 7720G-302G32Hi,
        Aspire 7720G-3A2G32Mi,
        Aspire 7720G-5A2G16Mi,
        Aspire 7720G-602G50Mn,
        Aspire 7720G-603G50Hn,
        Aspire 7720G-702G50Hn

        Acer Aspire 7720Z Serie
        Aspire 7720Z
        Aspire 7720Z-1A2G16Mi,
        Aspire 7720ZG
        Aspire 7720ZG-3A1G16Mi

        Acer Aspire 8920 Serie
        Aspire 8920
        Aspire 8920-6030,
        Aspire 8920-6048,
        Aspire 8920-6671
        Aspire 8920G
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-932G32Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn

    Veiligheid Eerst

    Kwaliteit en veiligheid:

    Deze ACER AS07BX2 laptop accu (4400mAh) bevat hoogwaardige technische onderdelen en is getest volgens de strenge CE veiligheidsnormen. De AS07BX2 accu is voorzien van een chip die overbelading en kortsluiting voorkomt. Daarnaast wordt de AS07BX2 accu gemaakt van hoogwaardige cellen die geen last hebben van het 'geheugen-effect'.

    FAQs

    V: De capaciteit van je batterij is anders dan die van mij, kan ik de jouwe nog steeds gebruiken?

    A: Ja. Wij garanderen dat uw batterij is volledig compatibel met uw laptop, omdat de capaciteit van de batterij niet van invloed is op de compatibiliteit ervan. Accu's met een hogere capaciteit zullen uw apparaat langer van stroom voorzien voordat u ze opnieuw moet opladen. Naast de capaciteit is het ook belangrijk om de grootte en het gewicht te controleren, omdat batterijen met een grotere capaciteit mogelijk groter zijn, zelfs als ze compatibel zijn. Ze zijn onpraktisch voor sommige toepassingen.

    V: Uw ACER AS07BX2 accu heeft verschillende voltages voor mijn batterij. Kan ik deze gebruiken?

    A: Selecteer bij het vervangen van de laptop accu altijd de batterij met hetzelfde voltage als het origineel. Er zijn echter enkele uitzonderingen op deze regel, bijvoorbeeld spanningen van hetzelfde paar hieronder zijn compatibel:

    3.6V / 3.7V

    7.2V / 7.4V

    10.8V / 11.1V

    14.4V / 14.8V

    V: Wat kan ik doen om ervoor te zorgen dat de ACER AS07BX2 laptop accu langer meegaat?

    1.Dim uw scherm.

    2.Voorkom blootstelling aan extreme temperaturen.

    3.Laat uw ACER AS07BX2 laptop accu niet opraken.

    4.Schakel ongebruikte apparaten en poorten (zoals USB-luidsprekers of externe schijven) uit.

    5.Selecteer de juiste ACER AS07BX2 vervangende batterij. Onder dezelfde gebruiksomstandigheden draagt een batterij met een lagere capaciteit sneller dan een batterij met een hogere capaciteit omdat deze vaker moet worden opgeladen.

    Opmerking: Alle batterijen verslijten na verloop van tijd. Wanneer wordt vastgesteld dat de bedrijfstijd niet langer bevredigend is, moeten mogelijk nieuwe batterijen worden gekocht.

    V: Kan mijn ACER AS07BX2 laptop accu worden "overladen"?

    A: Nee, de ACER AS07BX2 accu heeft een ingebouwde controller die het laadproces stopt wanneer de batterij volledig is opgeladen.

    Label:Holland 11.1V(not compatible 14.8V) ACER AS07BX2 laptop accu,AS07BX2 Batterij,4400mAh,ACER Accu,Acer Aspire 7720, 7720G, 7720Z 8920 8920G serie

    Gerelateerde producten


    • advent accu
    • apple accu
    • compaq accu
    • dell accu
    • gateway accu
    • ibm accu
    • lg accu
    • msi accu
    • sony accu
    • toshiba accu
    • Pour-batterie.com
    • Akkusmarkt.de
    • Batteryforpc.co.uk
    • Cargar-bateria.com

    Copyright © 2022 www.accuden.nl , Inc. All rights reserved.

    Veilige betaling