Accu voor SFB-GTMC78X4 28821 11.1V 4400mAh - GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 Laptop Batterij

  • SFB-GTMC78X4 28821 laptop accu
    • GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 Laptop Batterij
    • Onze garantie: 100% nieuw + 1 jaar garantie + 30 dagen geld terug + 100% Veilig Winkelen Garantie + Snelle verzending.
    • Neem contact op over dit product
    • Betaalmethoden:
  • GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 Laptop accu
    Accu voor GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821,Laptop Batterij 11.1V 4400mAh
    Deze accu GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 is door zijn prijs en degelijkheid de beste keus voor uw laptop - Nieuw GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 accu compatibile Gateway MC73 MC78 MD24 MC7804h MC7825u MD7820u MD7822u . Voldoet aan alle veiligheids- en compatibiliteitseisen, voorzien van 1 jaar garantie.

    korting tot 30%

    Prijs:€ 57.13 € 81.13

    Voorraad: Op voorraad !

    • Binnen 24 uur verzonden !
    • Merk: GATEWAY
    • Type: Li-ion
    • Capaciteit: 4400mAh
    • Voltage: 11.1V
    • Productcode: EPGA036
    • Onderdeelnummer (p/n): SFB-GTMC78X4_28821
    • Kleur:
    • 100% compatibel als originele batterij, klasse A cel.
    • Lange accuduur - dankzij de Modernste lithiumtechnologie zonder memory effect.
    • Gegarandeerde veiligheid: bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning.
    • Elke merkcel wordt apart getest om aan professionele eisen te voldoen.
    • 100% van de klanten lof .
    • Razendsnelle verzending en levering.
    • Grootste assortiment accu's en adapters.
    • Veilig betalen! met SSL verbinding.
    • 24 x 7 e-mail ondersteuning en krijg onze vriendelijke klantenservice.
    Onze garantie

    Geschikt voor meerdere GATEWAY modellen laptops. Deze SFB-GTMC78X4 28821 laptop accu bevat hoogwaardige lithium-ion cellen en levert 4400mAh en 11.1V. Net als alle producten is deze accu voorzien van 1 jaar volledige garantie en een dertig dagen niet goed, geld terug regeling.

      Kenmerken van de accu voor GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821:

      Alle accu's van accuden.nl zijn voorzien van de moderne Lithium-Ion techniek, onderworpen aan de meest recente en strengste kwaliteitseisen. Dit geldt ook voor de accu voor GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821. Met een capaciteit van 4400mAh kun je weer ruime tijd mobiel werken op je laptop.

      GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 Accu Technische Specificaties:

    • Merk: GATEWAY
    • Kleur : Donkergrijs
    • Type: Li-ion
    • Capaciteit: 4400mAh
    • Voltage: 11.1V
    • Garantie: 12 maanden
    • Productcode: EPGA036
    • Onderdeelnummer (p/n): SFB-GTMC78X4_28821
    • Afmetingen: 8.42" x 2.69" x 0.79"
    • Compatible: 100% compatible met je Gateway MC73 MC78 MD24 MC7804h MC7825u MD7820u MD7822u laptop.
    • Hoogkwaliteits GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 Li-Ion Batterij. Alleen de batterijcellen van hoogste kwaliteit worden in onze CE goedgekeurde batterijen gebruikt, en onze ingespannene controle garandeert u gemoedsrust als u een van onze batterijen koopt.

      Dit product is geschikt voor:


        Gateway MC and MD :
        Gateway MD7826, MD7826u, MD-7826,
        MD-7826u, Gateway MC73 MC78 MD24
        MD26 MD73 MD78 serie MC7804h
        MC7825u MD2409h MD2601u MD2614u
        MD7311h MD7321u MD7801u MD7818u
        MD7820u MD7822u MD7826u
        ACER
        Aspire 5220 Serie
        Aspire 5220
        Aspire 5220G

        Acer Aspire 5310 Serie
        Aspire 5310
        Aspire 5310G
        Aspire 5315
        Aspire 5315G

        Acer Aspire 5320 Serie
        Aspire 5320
        Aspire 5320G

        Acer Aspire 5520 Serie
        Aspire 5520
        Aspire 5520G,
        Aspire 5520-6A2G12Mi,
        Aspire 5520G-402G25Mi,
        Aspire 5520-5A2G16

        ACER Aspire 5710 Serie
        Aspire 5710
        Aspire 5710G

        ACER Aspire 5720 Serie
        Aspire 5720
        Aspire 5720G

        ACER Aspire 5720Z Serie
        Aspire 5720Z
        Aspire 5720ZG

        Acer Aspire 5910 Serie
        Aspire 5910
        Aspire 5910G

        Acer Aspire 5920 Serie
        Aspire 5920
        Aspire 5920-1A2G16Mi
        Aspire 5920-302G12Mi
        Aspire 5920-302G16MN
        Aspire 5920-3A2G16Mi
        Aspire 5920-6582
        Aspire 5920-6661
        Aspire 5920G,
        Aspire 5920-6661,
        Aspire 5920-6582,
        Aspire 5920G-302G25,
        Aspire 5920G-302G20N,
        Aspire 5920G-602G25Mn,
        Aspire 5920G-602G20HN,
        Aspire 5920G-702G25Hn,
        Aspire 5920G-602G16Mn,
        Aspire 5920G-102G16,
        Aspire 5920G-302G20H,
        Aspire 5920G-3A2G25Mn,
        Aspire 5920G-302G25Mn,
        Aspire 5920G-302G16MN,
        Aspire 5920-1A2G16Mi,
        Aspire 5920-3A2G16Mi,
        Aspire 5920-302G12Mi,
        Aspire 5920G-302G25Hn,
        Aspire 5920G-302G25Hi,
        Aspire 5920-302G16MN

        Acer Aspire 6920 Serie
        Aspire 6920-6422,
        Aspire 6920-6428,
        Aspire 6920-6610,
        Aspire 6920-6621,
        Aspire 6920-6731,
        Aspire 6920-6864
        Aspire 6920G
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-6A4G25Mn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-814G32Bn,
        Aspire 6920G-832G25Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-834G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn,
        Aspire 6920G-934G32Bn

        Acer Aspire 7320 serie
        Aspire 7320
        Aspire 7320G

        Acer Aspire 7520 serie
        Aspire 7520
        Aspire 7520-5115,
        Aspire 7520-5618,
        Aspire 7520-5823,
        Aspire 7520-6A1G08Mi
        Aspire 7520G
        Aspire 7520G-502G25Mi,
        Aspire 7520G-502G32Mi

        Acer Aspire 7520Z serie
        Aspire 7520Z
        Aspire 7520ZG

        Acer Aspire 7720 Serie
        Aspire 7720
        Aspire 7720-1A2G16Mi,
        Aspire 7720-3A2G12Mi
        Aspire 7720G
        Aspire 7720G-1A2G16Mi,
        Aspire 7720G-1A2G24Mi,
        Aspire 7720G-302G25Mi,
        Aspire 7720G-302G25Mn,
        Aspire 7720G-302G32Hi,
        Aspire 7720G-3A2G32Mi,
        Aspire 7720G-5A2G16Mi,
        Aspire 7720G-602G50Mn,
        Aspire 7720G-603G50Hn,
        Aspire 7720G-702G50Hn

        Acer Aspire 7720Z Serie
        Aspire 7720Z
        Aspire 7720Z-1A2G16Mi,
        Aspire 7720ZG
        Aspire 7720ZG-3A1G16Mi

        Acer Aspire 8920 Serie
        Aspire 8920
        Aspire 8920-6030,
        Aspire 8920-6048,
        Aspire 8920-6671
        Aspire 8920G
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-6A4G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-834G32Bn,
        Aspire 8920G-932G32Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G50Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn,
        Aspire 8920G-934G64Bn

    Kwaliteit en veiligheid:

    Deze GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 laptop accu (4400mAh) bevat hoogwaardige technische onderdelen en is getest volgens de strenge CE veiligheidsnormen. De SFB-GTMC78X4 28821 accu is voorzien van een chip die overbelading en kortsluiting voorkomt. Daarnaast wordt de SFB-GTMC78X4 28821 accu gemaakt van hoogwaardige cellen die geen last hebben van het 'geheugen-effect'.

    Label:Holland 11.1V GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 laptop accu,SFB-GTMC78X4 28821 Batterij,4400mAh,GATEWAY Accu,Gateway MC73 MC78 MD24 MC7804h MC7825u MD7820u MD7822u

    GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 laptop accu Onderhoud Tips:

    - Oplaadbare batterijen zal snel slijten, wanneer ze worden alleen in rekening gebracht voor een korte periode van tijd. Als de laptop niet in gebruik is, zoals voor het slapen gaan, steek de stekker in een stopcontact en laat het op te laden totdat de batterij vol is.

    - Wanneer u voor het eerst een laptop of een elektronisch apparaat dat moet worden opgeladen voordat u deze kunt gebruiken kopen , altijd opladen op volle capaciteit. Een laptop zal werken met slechts een klein beetje van de macht, maar als het niet volledig is veelvuldig wordt toegepast, het zal beginnen om zijn vermogen om een lading vast te houden te verliezen.

    - De meeste laptop gebruikers zullen de stekker in het netsnoer zelfs wanneer de GATEWAY SFB-GTMC78X4 28821 Laptop batterij is niet laag. Dit is echter ook waardoor de batterij afvoer in kleine stappen. Voordat u de laptop, verwijder de batterij en steek vervolgens de stekker in het stopcontact, zodat de laptop op alleen netstroom. Bewaar de accu op een koele, droge ondergrond en vervang deze wanneer u uitschakelen van de laptop.

    Gerelateerde producten


    Meest Populair


    
    • advent accu
    • apple accu
    • compaq accu
    • dell accu
    • gateway accu
    • ibm accu
    • lg accu
    • msi accu
    • sony accu
    • toshiba accu

    Copyright © 2020 www.accuden.nl , Inc. All rights reserved.

    Veilige betaling