Welkom bij accuden.nl, de specialist in laptop accu's en adapters!

  • pa-1700-02 adapter adapter
  • ACER pa-1700-02 Laptop Adapter
    Laptop Adapter pa-1700-02 19V 1.58A/2.1A 40W 100-240V 1.8A 50-60Hz voor Acer S220HQL G196WL S190WL

    Wij leveren hoge kwaliteit pa-1700-02 adapter met laagste prijs, beste service,1 jaar garantie.Nieuw ACER pa-1700-02 Laptop Adapter 19V 1.58A/2.1A 40W 100-240V 1.8A 50-60Hz.eze ACER pa-1700-02 Laptop Adapter is voor 100% geschikt als vervaning van uw originele ACER pa-1700-02 adapter

    Prijs:€23.13 €33.13

    Voorraad: Op voorraad !

    • Merk: ACER
    • Type: GSB016
    • Ingangsspanning: 100-240V 1.8A 50-60Hz
    • Output voltage: 19V 1.58A/2.1A 40W
    • Productcode: DEL17563
    • Onderdeelnummer (p/n): PA-1700-02
    • Staat: 100% compatibel als originele adapter.
    • Gegarandeerde veiligheid: bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning.
    • Ingebouwde stroombeveiliging zorgt voor zowel veiligheid als stabiliteit.
    • Al ons product is CE & ROHS gecertificeerd.
    • 100% van de klanten lof.
    • Razendsnelle verzending en levering.
    • Grootste assortiment accu's en adapters.
    • Veilig betalen! met SSL verbinding.
    • 24 x 7 e-mail ondersteuning en krijg onze vriendelijke klantenservice.
    Onze garantie

      Met deze ACER pa-1700-02 AC adapter / lader heeft u een betrouwbare energiebron voor uw ACER 19V 1.58A/2.1A 40W. Deze voldoet aan de hoogste industrienormen en veiligheidsstandaarden en is stevig gebouwd.

      Kenmerken van de adapter voor ACER pa-1700-02 :

      Alle adapters van accuden.nl zijn onderworpen aan de meest recente en strengste kwaliteitseisen. adapter geschikt voor de ACER pa-1700-02 . CE en RoHS gekeurd conform alle Europese richtlijnen voor elektronische onderdelen.eze ACER pa-1700-02 Laptop Adapter is voor 100% geschikt als vervaning van uw originele ACER pa-1700-02 adapter. Deze adapter werkt met een uitgangsvoltage van 19V en heeft een vermogen van 100-240V. Deze adapter is voorradig en kan direct geleverd worden.

      ACER pa-1700-02 adapter Technische Specificaties:

    • Merk: ACER
    • Type: GSB016
    • Ingangsspanning: 100-240V 1.8A 50-60Hz
    • Output voltage: 19V 1.58A/2.1A 40W
    • Garantie: 12 maanden
    • Onderdeelnummer (p/n): PA-1700-02
    • Afmetingen : 5.5*1.7mm
    • Compatible: 100% compatible met je Acer S220HQL G196WL S190WL.
    • Compatibele onderdeelnummers:


      PA-1700-02 DA30D19 ADS-25SG-19-3 19025E

      Dit product is geschikt voor:


        Acer ADS-40SI-19-3 19030G ADS-40SG-19-3 19030G
        Acer S220HQL G196WL S190WL
        Acer Aspire One 360 (D260)
        Acer Aspire One 522
        Acer Aspire One 722
        Acer Aspire One D270
        Acer Aspire One E100
        Acer Aspire One D255E
        Acer Aspire One AOD255 Series
        Acer Aspire One AOD255-A01B/B
        Acer Aspire One AOD255-A01B/K
        Acer Aspire One AOD255-A01B/W Acer Aspire One AOD257 Series Acer Aspire One AOD257-N57DQbb
        Acer Aspire One AOD257-N57DQkk
        Acer Aspire One AOD257-N57DQrr
        Acer Aspire One AOD257-N57DQws Acer Aspire One AOD260 Series Acer Aspire One AOD260-2DGss
        Acer Aspire One AOD260-2Dpu
        Acer Aspire One D255 Series
        Acer Aspire One D255-1134
        Acer Aspire One D255-1203
        Acer Aspire One D255-2107
        Acer Aspire One D255-2136
        Acer Aspire One D255-2184
        Acer Aspire One D255-2256
        Acer Aspire One D255-2301
        Acer Aspire One D255-2331
        Acer Aspire One D255-2333
        Acer Aspire One D255-2509
        Acer Aspire One D255-2670
        Acer Aspire One D255-2691
        Acer Aspire One D255-2795
        Acer Aspire One D255-2929
        Acer Aspire One D255-2934
        Acer Aspire One D257
        Acer Aspire One D257
        Acer Aspire One D257E
        Acer Aspire One D260
        Acer Aspire One D260
        Acer Aspire One D260-2028
        Acer Aspire One D260-2097
        Acer Aspire One D260-2203
        Acer Aspire One D260-2207
        Acer Aspire One D260-2344
        Acer Aspire One D260-2365
        Acer Aspire One D260-23797
        Acer Aspire One D260-2380
        Acer Aspire OneD260-2440
        Acer Aspire One D260-2455
        Acer Aspire One D260-2571
        Acer Aspire One happy
        Acer Aspire One happy2

    Kwaliteit en veiligheid:

    Deze adapter is gloednieuw en wij geven 1 jaar garantie op deze adapter.

    Adapter geschikt voor de ACER pa-1700-02 Laptop Adapter. CE en RoHS gekeurd conform alle Europese richtlijnen.

    staat: 100% Nieuw Hoge Kwaliteit ACER pa-1700-02 AC Adapter

    overspanningsbeveiliging, over hittebescherming.

    Label: ACER pa-1700-02 adapter, pa-1700-02 Adapter/Lader, ACER Laptop Adapter ,ACER pa-1700-02 voorAcer S220HQL G196WL S190WL

    Hoe kan ik een adapter kiezen ?

    Kent u alle functies van elk onderdeel van uw notebook en laptop accessoires, kunt u dagelijks gebruikt? Een van de belangrijkste dingen die we nodig hebben is een laptop AC-adapter met de energie van de batterij of de laptop rechtstreeks verantwoordelijk is.

    Je zult het nodig hebben bij aankoop van een nieuwe adapter geschikt.

    - Stap 1, bepalen van de gewenste output specificaties van de adapter, en DC 9.47A 19V. Het is beter om een adapter voor dezelfde output te kiezen. Als u niet echt hetzelfde vermogen, de prestaties verschil +\-1V\A. Bijvoorbeeld, check out de oude adapter 18.5V 3.5A, kunt u een adapter voor kiezen om de output van 17.5V \ 2.5A of 19.5V \ 4.5A.

    - Stap 2, bepaalt het nummer van uw oude voeding, zoals Latitude E6500. Indien u deze informatie ontvangen, dan kunt u online zoeken met een titel als 180W ACER pa-1700-02 adapter.

    - Stap 3, het bepalen van de grootte van de adapter. Type maten zijn gemeten in millimeters.

    Gerelateerde producten


    Meest Populair


    
    • advent accu
    • apple accu
    • compaq accu
    • dell accu
    • gateway accu
    • ibm accu
    • lg accu
    • msi accu
    • sony accu
    • toshiba accu

    Copyright © 2021 www.accuden.nl , Inc. All rights reserved.

    Veilige betaling