- U hoeft zich niet te registreren om onze ASUS c11n1540 batterij te kopen!
- Neem contact op over dit product
Hoog Kwaliteit ASUS c11n1540 batterij Vervangen
U kunt genieten van de beste prijs en een langere levensduur om een gloednieuwe ASUS c11n1540 (4.35V,365mAh) batterij van hoge kwaliteit in Nederland aan te schaffen. 30 dagen retour en 1 jaar garantie.
korting tot 30% ( Gratis verzending!)
Voorraad: Op voorraad !
Alle artikelen worden binnen 1 - 2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
c11n1540 365mAh 4.35V, Asus C11N1540 1ICP4/26/33 batterij vervangen
Geschikt voor meerdere ASUS modellen laptops. Deze c11n1540 batterij bevat hoogwaardige lithium-ion cellen en levert 365mAh en 4.35V. Net als alle producten is deze accu voorzien van 1 jaar volledige garantie en een dertig dagen niet goed, geld terug regeling.
- Merk: ASUS
- Type: Li-ion
- Capaciteit: 365mAh
- Voltage: 4.35V
- Garantie: 12 maanden
- Productcode: ECN10560_Te
- Onderdeelnummer (p/n): C11N1540
- Compatible: 100% compatible met je Asus C11N1540 1ICP4/26/33 laptop.
Kenmerken van de batterij voor ASUS c11n1540:
Opmerking:
Compatibele onderdeelnummers:
Dit product is geschikt voor:
Asus C11N1540 1ICP4/26/33
Kwaliteit en veiligheid:
FAQs
V: De capaciteit van je batterij is anders dan die van mij, kan ik de jouwe nog steeds gebruiken?
V: Uw ASUS c11n1540 batterij heeft verschillende voltages voor mijn batterij. Kan ik deze gebruiken?
3.6V / 3.7V
7.2V / 7.4V
10.8V / 11.1V
14.4V / 14.8V
V: Wat kan ik doen om ervoor te zorgen dat de ASUS c11n1540 batterij langer meegaat?
1.Dim uw scherm.
2.Voorkom blootstelling aan extreme temperaturen.
3.Laat uw ASUS c11n1540 Telefoon accu niet opraken.
4.Schakel ongebruikte apparaten en poorten (zoals USB-luidsprekers of externe schijven) uit.
V: Kan mijn ASUS c11n1540 batterij worden "overladen"?
Label:c11n1540, c11n1540 batterij, Asus C11N1540 1ICP4/26/33 batterij vervangen, c11n1540 4.35V 365mAh