a15-180p1a Oplader voor MSI GL62VR 7FRX-1008 i7-7700HQ GTX 1060
Deze MSI a15-180p1a Oplader voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen en kwaliteitseisen.
Voorraad: Op voorraad !
Alle artikelen worden binnen 1 - 2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
- Merk: MSI
- Type: GSB165
- Ingangsspanning: 100V-240V 2.5A 50-60Hz
- Output voltage: 19.5V 9.23A 180W
- Garantie: 12 maanden
- Onderdeelnummer (p/n): A15-180P1A
- Afmetingen : 5.5mm*2.5mm No Pin(ref to the picture)