acdp-045s02 Oplader voor Sony ACDP LCD LED HDTV
Deze SONY acdp-045s02 Oplader voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen en kwaliteitseisen.
Voorraad: Op voorraad !
Alle artikelen worden binnen 1 - 2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
- Merk: SONY
- Type: GSB365
- Ingangsspanning: 100-240V 50/60Hz (for worldwide use)
- Output voltage: 19.5V 2.35A 45W
- Garantie: 12 maanden
- Onderdeelnummer (p/n): ACDP-045S02
- Afmetingen : 6.5 mm ??4.4 mm, with central pin inside(ref to the picture)
- Compatible: 100% compatible met je Sony ACDP LCD LED HDTV.
Met deze SONY acdp-045s02 AC adapter / lader heeft u een betrouwbare energiebron voor uw SONY 19.5V 2.35A 45W. Deze voldoet aan de hoogste industrienormen en veiligheidsstandaarden en is stevig gebouwd.
Kenmerken van de adapter voor SONY acdp-045s02 :
Alle adapters van accuden.nl zijn onderworpen aan de meest recente en strengste kwaliteitseisen. adapter geschikt voor de SONY acdp-045s02 . CE en RoHS gekeurd conform alle Europese richtlijnen voor elektronische onderdelen.eze SONY acdp-045s02 Laptop Adapter is voor 100% geschikt als vervaning van uw originele SONY acdp-045s02 adapter. Deze adapter werkt met een uitgangsvoltage van 19.5V en heeft een vermogen van 100-240V. Deze adapter is voorradig en kan direct geleverd worden.
SONY acdp-045s02 adapter Technische Specificaties:
Compatibele onderdeelnummers:
ACDP-045S02
Dit product is geschikt voor:
Sony ACDP LCD LED HDTV
Kwaliteit en veiligheid:
Deze adapter is gloednieuw en wij geven 1 jaar garantie op deze adapter.
staat: 100% Nieuw Hoge Kwaliteit SONY acdp-045s02 AC Adapter
overspanningsbeveiliging, over hittebescherming.
Hoe kan ik een adapter kiezen ?
Je zult het nodig hebben bij aankoop van een nieuwe adapter geschikt.
- Stap 1, bepalen van de gewenste output specificaties van de adapter, en DC 9.47A 19V. Het is beter om een adapter voor dezelfde output te kiezen. Als u niet echt hetzelfde vermogen, de prestaties verschil +\-1V\A. Bijvoorbeeld, check out de oude adapter 18.5V 3.5A, kunt u een adapter voor kiezen om de output van 17.5V \ 2.5A of 19.5V \ 4.5A.
- Stap 2, bepaalt het nummer van uw oude voeding, zoals Latitude E6500. Indien u deze informatie ontvangen, dan kunt u online zoeken met een titel als 180W SONY acdp-045s02 adapter.