vgp-ac16v14 Oplader voor Sony VAIO TT TZ S1\S2\S3 serie
Deze SONY vgp-ac16v14 Oplader voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen en kwaliteitseisen.
Voorraad: Op voorraad !
Alle artikelen worden binnen 1 - 2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
- Merk: SONY
- Type: GSB0FH
- Ingangsspanning: 100-240V~1.5A(1.5A) 50/60Hz
- Output voltage: 16V-4A
- Garantie: 12 maanden
- Onderdeelnummer (p/n): VGP-AC16V10 VGP-AC16V14 VGP-AC16V8
- Afmetingen : 220mm x 39.0mm x 35.0mm
- Compatible: 100% compatible met je Sony VAIO TT TZ S1\S2\S3 serie.
Met deze SONY vgp-ac16v14 AC adapter / lader heeft u een betrouwbare energiebron voor uw SONY 16V-4A. Deze voldoet aan de hoogste industrienormen en veiligheidsstandaarden en is stevig gebouwd.
Kenmerken van de adapter voor SONY vgp-ac16v14 :
Alle adapters van accuden.nl zijn onderworpen aan de meest recente en strengste kwaliteitseisen. adapter geschikt voor de SONY vgp-ac16v14 . CE en RoHS gekeurd conform alle Europese richtlijnen voor elektronische onderdelen.eze SONY vgp-ac16v14 Laptop Adapter is voor 100% geschikt als vervaning van uw originele SONY vgp-ac16v14 adapter. Deze adapter werkt met een uitgangsvoltage van 16V-4A en heeft een vermogen van 100-240V~1.5A(1.5A). Deze adapter is voorradig en kan direct geleverd worden.
SONY vgp-ac16v14 adapter Technische Specificaties:
Compatibele onderdeelnummers:
VGP-AC16V10 VGP-AC16V14 VGP-AC16V8
Dit product is geschikt voor:
Connector size :6.5*4.4mm
Weight : 290g
This is a 16V 4A Sony Vaio Stick power adapter ,only 290g ,small and convenient for travel and business ,this charger compatible with all Sony 16V 6.5mm*4.4mm charger ,before you order ,please make sure your old charger's connector size is 6.5mm*4.4mm ,and the output is 16V (no matter your charger is 16V 4A or 16V 3.75A or this charger can compatible with all 16V Sony charger )