vgp-ac19v40 Oplader voor Sony Vaio VPCY21 mini W serie
Deze SONY vgp-ac19v40 Oplader voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen en kwaliteitseisen.
Voorraad: Op voorraad !
Alle artikelen worden binnen 1 - 2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
- Merk: SONY
- Farbe : sony
- Type: GSB0DE
- Ingangsspanning: AC 100V - 240V 50-60Hz
- Output voltage: DC 19.5V 2.0A 40W
- Garantie: 12 maanden
- Onderdeelnummer (p/n): VGP-AC19V39 VGP-AC19V40 charger
- Afmetingen : GSB0DE
- Compatible: 100% compatible met je Sony Vaio VPCY21 mini W serie.
Met deze SONY vgp-ac19v40 AC adapter / lader heeft u een betrouwbare energiebron voor uw SONY DC 19.5V 2.0A 40W. Deze voldoet aan de hoogste industrienormen en veiligheidsstandaarden en is stevig gebouwd.